HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1991 yılında yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere; her türlü resmi ve özel kuruluş ve işletmelerin ihalelerine katılmak, konusu ile ilgili tüm taahhütleri bizzat ifa etmek, başka kişi ve kuruluşlarla ortaklaşa yapmak ve onlara yaptırmak amacıyla mekanik tesisat, proje ve mühendislik hizmetleri vermek için kurulmuştur.

Şirketimizin başlıca faaliyet alanları;

  • Temiz ve Pis Su Tesisat Sistemleri
  • Kullanım Suyu Arıtma Sistemleri
  • Bina Havalandırma Sistemleri
  • Doğalgaz Tesisat Sistemleri
  • Bina Otomasyon Sistemleri
  • Hijyenik Klima Sistemleri
  • Buhar Tesisat sistemleri
  • Soğutma sistemleri
  • Isıtma sistemleri
  • LPG sistemleri

Olmak üzere, geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Şirketimiz 1991 yılında İstanbul'un ilk Doğalgaz Dönüşüm Projesine imza atarak, tesisat sektöründe faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren tesisat sektöründe birçok ilklere imza atarak, sektörde kısa zamanda önemli bir yer edinmiştir.

Şirketimizin ana faaliyet konuları; Isıtma, soğutma, havalandırma, yangın ve sıhhi tesisatlar, bina otomasyonları, sanayi tesisleri, buhar sistemleri konularında projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

1998 yılında Antalya Belek bölgesinde bulunan uluslararası TATGOLF tesislerinin mekanik tesisat projeleri ve uygulamalarını başarıyla tamamladıktan sonra, gene Belek bölgesinde bulunan PARADISE TAT BEACH GOLF CLUP oteli, BELEK BAZAAR ve AKDENİZ Koleji gibi projelerin mekanik tesisatlarını tamamlamış ve Antalya'da ikinci şubesini açmıştır.

İstanbul Zincirlikuyu'da bulunan TAT TOWERS gökdelenlerinin mekanik tesisat kontrolörlüğü gene şirketimiz tarafından yapılmıştır.

İzmir TARİŞ'e ait Aydın Söke'de kurulan pamuk işleme ve kurutma tesisleri Amerikan firması olan Continental ile ortaklaşa 2002 yılında yapılmış, bu tarihten itibaren Tariş'e ait birçok tesis tamamlanmıştır.

Yine aynı tarihte İZOMAS Şirketler grubu merkez binası ve Kavacık İMPA İş merkezi mekanik tesisatları tamamlanmıştır.

2003 yılında şirketimiz Manisa Alaşehir'de Tariş Üzüm Birliğine ait olan Sirke ve Pekmez Fabrikasını, Bakırköy'de Esnaf Sanatkârlar Konfederasyonu Genel Müdürlük binalarını tamamlamış ve teslim etmiştir.

2004 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesine kurmuş olduğumuz bina otomasyonları ile üniversitenin yıllık yakıt tüketimlerini %30 oranında azaltarak, bu sistemin internet üzerinde kontrol edilmesini Viessmann firmasıyla ortak olarak tamamlamıştır.

2005 yılının Aralık ayında İtalyan Lazzarini firması ile yaptığımız ortaklıkla EUROTERM marka dekoratif radyatör imalatına başlamış olan firmamız Avrupa'nın bütün ülkelerine ihracat yapmaya başlamıştır. Gene aynı yılda Van Yüzüncü Yıl Üniversitesin de buhar taşıma sistemleri, Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi ve Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı binaları mekanik işleri tamamlanmıştır.

2007 yılında Fatih Üniversitesi Yabancı Diller Hazırlık Binası mekanik tesisatı tamamlanmıştır.

Şirketimiz 2008 yılı itibari ile İzmir Torbalı' da ki fabrikasına taşınmış ve burada çalışmalarına devam etmektedir.

2008 yılında yürürlüğe giren ısı verimliliği kanunu çerçevesinde şirketimiz ısı payölçerlerin satışı, montajı ve raporlanması konusunda 1A Enerji Firmasının yetkili bayisi olarak, bu alanda da yeni kurduğu birimle faaliyetlerine başlamıştır.